Powrót do spisu jednostek

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Millenium

Rodzaj jednostki
Uczelnia wyższa
Adres
Pstrowskiego 3A, Gniezno 62-200
Email
biblioteka@milenium.edu.pl
WWW
www.milenium.edu.pl
NIP
784-22-20-668

Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska "Milenium" funkcjonuje już prawie 10 lat. Naszym studentom proponujemy studia licencjackie stacjonarne i niestacjonarne na 4 kierunkach: zarządzanie, pedagogika, kulturoznawstwo, turystyka i rekreacja. Poza studiami licencjackimi oferujemy tez szeroki wachlarz możliwości kształcenia na studiach podyplomowych, a w roku akademickim 2011/2012, na kierunkach pedagogika i zarządzanie, rozpoczęliśmy kształcenie w zakresie uzupełniających studiów magisterskich.

Wykwalifikowana kadra gwarantuje wysoką jakość kształcenia, która została doceniona nie tylko przez studentów - nasza uczelnie została uhonorowana Certyfikatem Najwyższej Jakości w Edukacji nadawanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością oraz uplasowała się na I miejscu w Wielkopolsce wśród niepublicznych uczelni licencjackich w ogólnopolskim rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw 2010.

Niezwykle ważną jednostką naszej uczelni jest biblioteka. Studenci mają do dyspozycji wciąż poszerzany księgozbiór. Warto też wspomnieć o dorobku wydawniczym, który przekłada się na wysokiej jakości publikacje naukowe, popularnonaukowe oraz podręczniki akademickie. Autorzy, redaktorzy naukowi mogą liczyć na profesjonalne przygotowanie tekstu do druku, a czytelnicy na fachowo przekazaną wiedzę z danej dziedziny.

Z dniem 1 stycznia 2012 roku Uczelnia zmieniła nazwą na Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.

Mapa Google

Dotacje na innowacje

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Serwis Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku