Powrót do spisu jednostek

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

Rodzaj jednostki
Uczelnia wyższa
Adres
Kielecka 7, Gdynia 81-303
Telefon
(58) 6607412
Email
s.baranowska@wsaib.pl, e.bemke@wsaib.pl
WWW
www.wsaib.pl
NIP
586-10-08-342

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to najstarsza uczelnia niepubliczna na Pomorzu. Kształci kadry dla biznesu i administracji, prawników, specjalistów od finansów i zarządzania oraz bezpieczeństwa wewnętrznego.

Uczelnia oferuje atrakcyjne kierunki i specjalności, których ukończenie wiąże się z uzyskaniem cenionego na rynku pracy dyplomu. Kształci na studiach I stopnia (licencjat) na kierunkach: Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Zarządzanie, Logistyka, Finanse i Rachunkowości, na studiach II stopnia (2-letnie uzupełniające studia magisterskie), na kierunkach: Administracja i Zarządzanie oraz na jednolitych studiach magisterskich na kierunku Prawo. Studenci mogą wybierać naukę w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Uczelnia stawia na skuteczne przygotowanie do kariery zawodowej. Studenci odbywają praktyki oraz staże w renomowanych instytucjach i firmach, wyjeżdżają na zagraniczne praktyki oraz wymianę w ramach programu Erasmus. W Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni funkcjonuje atrakcyjny system wsparcia finansowego dla studentów - zniżki i stypendia.

Ofertę edukacyjną uzupełnia bogaty program studiów podyplomowych - ponad 20 kierunków. W Uczelni działa także Centrum Edukacji, które oferuje atrakcyjną propozycję kursów i szkoleń dla dorosłych, dzieci oraz seniorów.

Siedziba Uczelni jest doskonale zlokalizowana, mieści się w centrum Gdyni - 3 minuty od przystanku SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana. Studenci mają do dyspozycji bezpłatny parking. Na terenie kampusu znajduje się dobrze wyposażona biblioteka, punkt ksero, szatnia oraz bar oferujący pyszne posiłki.

W Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni od 1996 r. działa wydawnictwo, którego celem jest m.in. popularyzowanie wyników badań naukowych kadry dydaktycznej. Jego nakładem ukazują się monografie, zeszyty naukowe oraz materiały konferencyjne.

Mapa Google

Lista publikacji tego samego wydawnictwa dostępna w epnp.pl:

Dotacje na innowacje

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Serwis Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku